7 причин утепляти будинок разом із сусідами

Серед питань, які нам найчастіше задають по телефону (подзвонивши на номери, що вказані на сайті http://lviv.utepleniesten.com/) є й таке: «Я хочу утепляти свою квартиру, чи вигідно мені порозмовляти з сусідами і, можливо, залучити і їх до цієї справи?». Наша однозначна відповідь – так. Утеплюватися цілим будинком вигідніше, аніж утеплювати одну квартиру.

  1. Краща теплоізоляція. Якщо утеплити весь дім, то зменшуються втрати тепла не тільки однієї окремо взятої квартири але і під’їзду. Утеплений з усіх сторін дім перетворюється на свого роду термос, який зберігає тепло взимку і прохолоду влітку. утеплим наши квартиры
  2. Довший термін експлуатації. При утепленні однієї квартири перед майстрами стоїть завдання унеможливити потрапляння вологи між утеплювачем і стіною. Для цього вони ставлять над утеплювачем невеличкий дашок. В залежності від якості вибраних матеріалів та кваліфікації майстра цього заходу може бути достатньо на 10-15 років. Однак більш надійним є утеплення всього будинку, при якому у вологи немає жодного шансу потрапити в герметичний стик.
  3. Економія на матеріалах. При утепленні однієї квартири майстер не обводить пінопластом виключно площу одного помешкання. На 30-50 см утеплювач заходить на стіну сусідів, для того, щоб краще зберігати тепло. Якщо утеплюватися цілим будинком то оцю різницю оплачуватимуть уже власники нижньої і верхньої квартири, ви ж заплатите тільки за пінопласт, який утеплює площу виключного ваших апартаментів.
  4. Економія на оплаті роботи майстра. Утеплення 1 м. кв може обійтися на 30 грн дешевше, якщо утеплювати великий об’єкт понад 100 м. кв.
  5. Економія на риштуванні (якщо будинок 5-типоверховий, або утеплюватимуться тільки нижні поверхи). При утепленні цілого будинку оплата за оренду риштування розподіляється між усіма власниками квартир і виходить дешевше для кожного власника окремо. 1431624129
  6. Можливість компенсації. Утеплення цілого будинку за кошти власників квартир дає їм право вимагати від ЖЕКів компенсації частини затраченої суми у грошовому еквіваленті, або за рахунок списання частки комунальних платежів. Для цього потрібно оформити договір про утеплення з компанією, яка є юридичною особою. Це теж можна зробити через сайт http://lviv.utepleniesten.com/.
  7. Участь у державних програмах, що спрямовані на підтримку термомодернізації житлового фонду. У 2015 році Держенергоефективності України виділило 97,9 млн грн. на компенсацію 40% вартості матеріалів і обладнання на утеплення будинків, де є зареєстровані ОСББ.

Якщо у вас залишились запитання з приводу утеплення стін пінопластом чи мінеральною ватою, ви можете задати їх за номерами , що вказані на сайті http://lviv.utepleniesten.com/.