Альтернативне утеплення або чим дешево утеплити стіни

Кожен, хто планує проводити утеплення фасадів, в першу чергу запитує про ціну. На сьогодні утеплення стін в Ужгороді (на сайті uzhgorod.utepleniesten.com) коштує від 300 до 350 грн/м. Ціна залежить від вибраного утеплювача, обсягу робіт і складності об’єкта. Однак, якщо ви вважаєте себе майстром на всі руки і не боїтеся довготривалих проектів, то можете утеплити стіни самостійно недорогими альтернативними матеріалами.

Утеплення соломою або сіном

Солома, як матеріал для утеплення, використовувалася на території України з давніх давен. Адже наші предки завжди займалися землеробством і сухих стебелів після збору урожаю вистачало. Соломою покривали дахи і утеплювали стіни. Хати-мазанки, фасади яких обмащені глиною та соломою й до нині збереглися в деяких селах.

12soloma3

Звичайно, сьогодні утеплення соломою набуло нової форми. Природний матеріал пресують, зв’язують у блоки, обробляють хімікатами від грибку і плісняви. Такий утеплювач легко монтується і не дорого коштує. Тому якщо ви вирішили утеплити дім соломою, то краще купити готові солом’яні блоки.

Утеплення сухим листям

Щоосені комунальні працівники усіх міст, в тому числі Ужгорода, боряться із великою кількістю опалого листя. У цей час можна дешево провести утеплення стін. Звичайно, для приватних будинків, а тим паче, багатоповерхівок, такий спосіб мало підходить, однак підсобні приміщення, теплиці і хлів для худоби так утеплити можна. Для цього довкола фасадів споруди роблять дерев’яний каркас і заповнюють його сухим листям. Ширина листяного шару може сягати і 30 см. Чим більше – тим тепліше.

Старі газети і коробки збережуть тепло

Ідея використання целюлози, як утеплювача, знайшла своє відображення в промисловості. Такий популярний утеплювач, як ековата, майже повністю складається з целюлози. Однак, якщо ми хочемо утеплити будинок дешево, то краще використати старі газети і картон. Таке утеплення можна проводити тільки зсередини, при умові, що зовнішні стіни не пропускають вологу.

Утеплення порожніми пляшками1dsSMlrf

Ще один дешевий матеріал для утеплення фасаду – порожні пляшки. Після кожного застілля їх залишається чимало, тож якщо збирати самому, та ще й попросити знайомих, то можна зібрати достатньо порожньої тари для утеплення фасаду чи підлоги. Існує навіть технологія зведення будинків із пляшок. Повітря, яке зберігається у тарі, слугує чудовим теплоізоляційним матеріалом і зберігає тепло.

 

Як бачимо, способів дешево утеплити фасад є достатньо. Однак всі вони вимагають великих затрат часу і сил. Та й довговічність таких об’єктів – питання відкрите. Якщо ви хочете надійно утеплити свій дім чи квартиру на багато років, то замовляйте утеплення стін в Ужгороді на сайті uzhgorod.utepleniesten.com. Наші спеціалісти допоможуть вам підібрати найкращий матеріал за співвідношенням ціна/якість, швидко і якісно виконають монтаж утеплювача і нададуть гарантію до 5 років.