Чому не можна економити на утепленні фасадів в Івано-Франківську

Те, що термоізоляція будинків сьогодні – не примха, а необхідність, зайвий раз доводити не потрібно. Через утеплення стін, заміну вікон та ламп на енергозберігаючі, ми економимо невідновлювані природні ресурси, зберігаємо екологію для нащадків, робимо свій вклад у розвиток і добробут цілої планети. Однак, що, напевне, найбільш важливо, бо найближче і стосується кожного, 10459_sliderце те, що грамотна теплоізоляція будинків допомагає економити до 60% на оплаті комунальних платежів (35%, якщо мова йде лише про утеплення фасадів).

Вказана економія досягається лише в тому випадку, коли ви придбали якісний утеплювач і запросили професіоналів (наприклад, на сайті ivanofrankivsk.utepleniesten.com ), які зуміли його грамотно встановити. Тобто, якщо ви не поекономили на утепленні.

Ризики неправильного утеплення
Зовнішнє утеплення стін будинків – це той випадок, коли часткові заходи не просто не дають результату, але і можуть бути шкідливими. Ось лише деякі ризики, які можуть трапитися, якщо економити на утепленні:
— Недовговічність утеплення. Економія на елементах кріплення, використання неякісних клеїв, можуть призвести до того, що утеплювач триматиметься на стіні не 50, а лише 5 років.
— Низький рівень теплоізоляції. Неякісна підготовка поверхні, а також помилки при монтажі можуть стати причиною того, що утеплювач не виконуватиме своєї основної функції – зберігати тепло.
— Поява плісняви і грибку на стінах. При грамотному встановленні, 10-тисантиметровий шар утеплювача захищає внутрішні стіни приміщення від надмірної вологості. Однак, якщо між утеплювачем і стіною з’явиться простір, куди збиратиметься роса (що можливо при неякісному виконанні робіт), то проблем із грибком і пліснявою не уникнути.
— Забруднення повітря в квартирах і будинках. Відомі випадки, коли через використання неякісного піноізолу люди потрапляли до лікарні з діагнозом «отруєння формальдегідом».dc9yoeqc7

Як безпечно утеплити будинок в Івано-Франківську 

Звичайно, перелічені випадки поодинокі і є скоріше винятками із правил, однак нехтувати можливістю потрапити в неприємну ситуацію не можна. Тому прийнявши рішення утеплити будинок чи квартиру в Івано-Франківську, підійдіть до питання з усією серйозністю. Вибирайте для утеплення лише безпечні для людини ізоляційні матеріали, до яких належать зокрема скловата, мінвата і пінопласт. Обов’язково вимагайте від виробників сертифікати якості, перевіряйте відповідність матеріалів екологічним нормам безпеки.
Не зайвим буде поцікавитися дозволами на проведення утеплювальних робіт і у компанії-підрядника, яку ви плануєте запросити. Професійні майстри працюють тільки за умови підписання договору з клієнтом, надають гарантію на свої роботи мінімум на 5 років. Саме так ми працюємо на сайті ivanofrankivsk.utepleniesten.com. Довітре утеплення свого будинку професіоналам.