Рак на горі свиснув: чому пора утепляти будинки в Дрогобичі

Зовнішнє утеплення стін пінопластом – на будівельному ринку ця  тема давно не нова. Лише наша фірма має 5-тирічний досвід роботи у цій галузі в різних містах України. Однак у таких невеличкий райцентрах, яким є Дрогобич, попит на утеплення з’явився лише цього року.The_apartment_is_cold

Якщо раніше мешканці могли розраховувати на якісне подання центрального опалення, яке здатне нагріти повітря в квартирах до необхідної норми, а у випадку необхідності – увімкнути додаткові обігрівачі, то цьогоріч така схема стала занадто дорогою. Тарифи на центральне опалення вкупі з оплатою за енергоносії виросли до таких сум, що цілком здатні конкурувати із вартістю утеплення фасадів пінопластом у Дрогобичі.

Наш досвід на ринку утеплення дозволяє з упевненістю говорити про те, що наші клієнти, які замовлять послугу термоізоляції стін на сайті drogobych.utepleniesten.com отримують такі переваги:

Тепло в квартирах. Шар пінопласту товщиною 10 см дозволяє на третину зменшити втрати тепла через стіни. А це означає, що  в утеплених квартирах буде на 5-7 градусів тепліше, ніж в домах без утеплення.

Економія енергоносіїв. Утеплення стін пінопластом практично позбавляє вас необхідності використовувати додаткові обігрівачі та калорифери. А значить, ви не будете переплачувати за використану електроенергію. У випадку, якщо у вас встановлене автономне опалення, то ви зможете зекономити приблизно третю частину щомісячних виплат за газ.

teplyj-pol-zdorovye-deti.j2pg_

Ні сирості та грибку. Часто проблема сирості у квартирах, і як наслідок поява плісняви на стінах пов’язані із тим, що точка роси знаходиться занадто близько до внутрішньої стіни квартири. Збільшення товщини фасаду на 10 см допоможе перенести точку роси назовні  і ви назавжди позбудетесь таких проблем, як мокрі чи почорнілі стіни.

Підвищення звукоізоляції. Окрім теплоізоляційних, пінопласт має хороші звукоізоляційні властивості.  Він зменшить надходження шумів вулиці до вашої квартири, що особливо актуально для будинків у центрі та поблизу від автомобільних доріг.

Оновлення фасаду. Відповідно до технології утеплення стін, шар утеплювача обов’язково покривається армуючою сіткою і  штукатуркою. Окрім того, що це вбереже пінопласт від зовнішнього механічного пошкодження, ваш фасад отримає новий привабливий вигляд.

Вирішення проблеми на довго. Лабораторні дослідження властивостей пінопласту показали, що при чергуванні умов teplo-domзовнішнього середовища (відповідно до зміни погоди протягом року)  він здатен прослужити, не втрачаючи своїх властивостей, до 80-ти років. Тож заумови грамотного встановлення, в утеплених вами стінах комфортно житимуть ще й ваші діти та внуки.

Замовляйте утеплення фасадів у Дрогобичі на сайті drogobych.utepleniesten.com, зустріньте зиму підготовленими.