Скільки коштує утеплити стіни пінопластом у Львові

Найперше запитання, яке нам найчастіше задають клієнти, що телефонують за номерами, вказаними на сайті http://lviv.utepleniesten.com – це ціна утеплення одного метра фасаду. І перш ніж відповісти, нам доводиться задати клієнту 5-10 уточнюючих запитань. Адже ціна утеплення стін залежить від багатьох факторів. Щоб уникнути роз’яснення кожному окремо, спробуємо пояснити як вона формується у цій статті.

1) Оплата роботи майстрів. Сьогодні на ринку утеплення стін у Львові вона складає в середньому 120 грн/м2 утеплення пінопластом і 150 грн/м2 утеплення мінеральною ватою. Різниця пояснюється тим, що мінеральна вата складніша в роботі.

Зробити знижку майстри можуть лише на об’єктах з великою площею – понад 100 м2.

2) Вартість матеріалів. Вона може бути абсолютно різною, в залежності від того, яким утеплювачем і сумішами якої фірми буде проводитись утеплення. Мінеральна вата в середньому вдвічі дорожча за пінопласт. А лист пінопласту товщиною 10 см на 50 грн дорожче листа товщиною 5 см.

3) Зовнішнє оздоблення. Утеплену стіну рекомендується пофарбувати не лише заради збереження естетичного вигляду фасадів у Львові. Товстий шар фарби служить додатковим захистом утеплювача від механічних пошкоджень. Найчастіше клієнти вибирають між двома варіантами: короїд або баранек. Баранек дорожче в середньому на 10 грн на 1 м2. Щодо захисних характеристик, то вони практично однакові.

116680253_2_644x461_dekorativnye-shtukaturki-koroed-i-barashek-fotografii

4) Балкони і вікна. Утеплення фасаду біля вікна (заміна підвіконня, вирівнювання відкосів) обходиться в 50 -70 % вартості утеплення квадратного метра.

5) Оренда риштування. Якщо ви утеплюєте приватний будинок або квартину на нижніх поверхах, то до вартості роботи і матеріалів потрібно додати вартість оренди риштування. В залежності від площі, віддаленості об’єкта і тривалості оренди це може бути 500-1000 грн.

6) Підписання договору і безготівковий розрахунок. Кожен майстер, який виконує роботи по утепленню стін, підписує з клієнтом договір, яким гарантує виконання робіт та при потребі подальше обслуговування фасаду на 5-10 років. Однак, найчастіше майстри підписують договір як фізична особа. Якщо ж ви хочете отримати документ із печаткою, який потім можна використовувати для отримання пільгового кредиту або державної компенсації витрат на утеплення, то будьте готові заплатити на 5-10 % більше.

Думаємо, тепер зрозуміло, що ціна за утеплення одного квадратного метра фасаду в кожному окремому випадку може бути різною. Усереднена вартість утеплення пінопластом (10 см товщини) становить 320грн/м2.

thumb

Більш детальні розрахунки вам надасть майстер після проведення відповідних замірів на об’єкті. До речі, виклик майстра на заміри на сайті http://lviv.utepleniesten.com безкоштовний.