Утеплення стін пінопластом в Ужгороді. Таємниці успіху.

Якщо ви читаєте цю статтю, значить ви вже цікавитесь темою зовнішнього утеплення фасадів в Ужгороді. Тож переконувати вас в необхідності це робити я не буду, натомість поділюсь таємницями грамотного та економного утеплення, які допоможуть вам зробити правильний вибір при пошуку фірми для виконання робіт.

Договір. Щоб вберегти себе від можливих шахраїв обов’язково 4_1172_Neprostitelnye-oshibki-v-podpisanii-kreditnogo-dogovoraвимагайте від підрядника підписати договір на виконання робіт. У цьому документі слід вказати всі дані фізичної чи юридичної особи, яка буде виконувати роботи з утеплення. Важливо у даному договорі чітко встановити терміни виконання робіт, і суму, яку після їх завершення вам доведеться заплатити. Домовтеся із підрядником, який штраф він понесе у випадку, якщо не вкладеться в обумовлені терміни і попередьте, що ви ні за яких умов не заплатите більше вказаної у договорі суми.

У цьому ж договорі слід прописати термін і умови гарантійного обслуговування утепленого фасаду.

Передплата. Більшість фірм працюють за принципом: передплата на матеріали і повна оплата після виконання усіх робіт. Ви маєте право поїхати з майстром на склад і там самостійно розрахуватися  за матеріали. Не оплачуйте майстрові всю суму повністю, доки роботи не буде виконано.

uteplenie-kvartirЯкість матеріалів прослідкувати дуже важко. Ми не можемо поїхати на завод і переконатися, що при їх виробництві всі технічні умови були дотримані. Зате ми можемо переконатися в правильному зберіганні та транспортуванні придбаних будматеріалів. Відмовтеся від матеріалів, якщо бачите, що їх упаковка пошкоджена, або дата кінцевого споживання минула.

Технологія проведення робіт з утеплення стін пінопластом для всіх однакова. Вона детально описана на сайті http://uzhgorod.utepleniesten.com. Вам не обов’язково знати всі деталі, але проявивши обізнаність у цьому питанні, ви зможете проекзаменувати майстра і вибрати для себе найбільш компетентну людину.

Утеплюйтеся разом із сусідами. Утеплення навіть однієї квартири дає свій позитивний відчутний для її мешканців результат. Однак, якщо утеплювати помешкання разом із сусідами, то можна зекономити на матеріалах, просити знижку за великий об’єкт і при менших затратах отримати кращу теплоізоляцію.

Наша компанія надає повний цикл послуг з утеплення стін пінопластом в Ужгороді. Свої запитання щодо ціни та термінів виконання робіт ви можете задати за номерами телефонів, що вказані на сайті http://uzhgorod.utepleniesten.com