За яких погодних умов можна проводити утеплення фасадів у Львові

Цьогорічна осінь у Львові знову здивувала нас різкою зміною погоди: після кількох морозних днів із мокрим снігом до нас повернулося бабине літо. Для когось це чергова можливість погуляти парками та насолодитися красою жовто-багряного листя. А для тих, хто ще не встиг утеплити стіни, – справжній подарунок долі. Адже отих кілька морозних днів дуже чітко показали різницю між утепленими та неутепленими квартирами.

koshki-koty-okno-belka-osen

У помешканнях львів’ян, які замовили утеплення фасадів на сайті lviv.utepleniesten.com, було на 5-7 градусів тепліше без використання додаткових обігрівачів. Цієї температури достатньо, щоб почуватися комфортно у власному домі і не переплачувати рахунків за газ та електроенергію.

«Чи ми ще встигнемо утеплити фасади до настання холодів?», — це запитання звучить від наших клієнтів тепер навіть частіше, аніж традиційне «Скільки коштує утеплення одного квадратного метра фасаду?». Відчувши різницю не на словах, а на ділі, чимало мешканців Львова таки вирішили замовити утеплення стін пінопластом.

96746477Відповідаємо: згідно з технологічними характеристиками будівельних матеріалів, які використовуються при утепленні фасадів, проводити зовнішні роботи із їх використанням можна до настання температури -5 градусів. Тобто, сьогодні, завтра, і ми сподіваємось, що до кінця місяця утеплювати фасади можна (за умови відсутності опадів в момент монтажу утеплювача).

На те, щоб якісно утеплити одну стандартну трикімнатну квартиру майстрам потрібно в середньому 5-7 днів. Тобто, до настання критичної температури чимало з вас ще встигнуть замовити зовнішнє утеплення фасадів на сайті lviv.utepleniesten.com.

Тож замовляйте послугу утеплення пінопластом під ключ у Львові. Підготуйте свою домівку до зими. Більше інформаціі на сайті http://baumaster.com.ua/skilki-mozhna-zekonomiti-na-uteplenni-stin-u-lvovi/